Kanser ve Hasta Hakları Platformu, Covid-19 salgını sürecinde tedaviye giderken toplu taşıma kullanan savaşçılarımıza için virüs riskini en aza indirmek amacıyla “onko-van” projesini hayata geçirdi. onko-van; kemoterapi ve radyoterapi tedavisi görenleri, refakatçileriyle birlikte evlerinden hastaneye, hastaneden de evlerine götüren bir servis hizmeti. Şimdilik sadece İstanbul’da ikamet eden ve kamu hastanelerinde tedavi alan savaşçılarımıza hizmet verebiliyoruz. onko-van hizmetinden yararlanmak için kansersavascilari@gmail.com ve Kanser Savaşçıları sosyal medya hesaplarından bize ulaşabilirsiniz. #HepimizBirimizİçin
![“Onko-Van” Projesi “Onko-Van” Projesi](https://hastahakki.org/wp-content/uploads/2020/06/068639f5-f66b-40e9-9775-dc023f07566f-860x860.jpg)